ScorpionsCross Klan
ScorpionsCross Klan
ScorpionsCross Klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ScorpionsCross Klan

KDO NEPAŘÍ TRACKMÁNII, TEN JAKO BY NEŽIL
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Časy pro SC cross párty

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Časy pro SC cross párty Empty
PříspěvekPředmět: Časy pro SC cross párty   Časy pro SC cross párty Icon_minitimeSat 28 Feb 2009, 13:58

Zdravím kolegy, napište, prosím, kdy máte možnost jezdit CW, nebo SC cross párty.
Moje maličkost bohužel je o víkendu zazděná od příštího týdne během dne. V sobotu ráno zmizím na zahradu a v neděli odpoledne se vracím. Tzn. mám čas jen po večerech. Pokud se Vás ale více domluví na ta odpoledne, budu to muset oželet a jezdit jen Off soutěže. Přece jen nechci žvanit do termínů našim nejvyšším Rolling Eyes Embarassed .
Všiml jsem si, že na "týmuj" zatím potvrdili v sobotu odpoledne účast naši šéfové Smile . Tak buď na týmuj, nebo tady, dejte vědět který čas Vám vyhovuje a popřípadě, jestli to budou noční hodiny, se můžem domluvit a nechám běžet server přes noc.
Příjemnou jízdu na našem i jiných bahnitých servrech přeje Vlčák cheers bounce
Návrat nahoru Goto down
Hoffis
Admin
Hoffis



Časy pro SC cross párty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Časy pro SC cross párty   Časy pro SC cross párty Icon_minitimeMon 02 Mar 2009, 07:35

Jelikož to není jen na mě ale na celém klanu tak se bude hlasovatať se nehádáte
Návrat nahoru Goto down
 
Časy pro SC cross párty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ScorpionsCross Klan :: Novinky-
Přejdi na: